Medya Merkezi

AMAÇ

Merkez, üniversitemizde gerçekleştirilen  araştırmalar,  eğitim-öğretim programları ve kullanıcıların kültürel ihtiyaçlarını desteklemek amacı ile sağlanan basılı, görsel ve işitsel materyallerin  belli bir düzen içinde kullanıcı hizmetine sunmayı hedefler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medya Merkezi,  kütüphanenin 3. katında  yer almakta ve 1 seminer odası  ve 4 film izleme kabininden oluşmaktadır.   

Kullanıcılarımız  film izleme odalarında  hiçbir ücret ödemeden akıl oyunu oynayabilir, filmleri izleyebilir, müzik dinleyebilir  veya   “Ödünç Verme Kuralları” kapsamında eserleri ödünç alabilirler. 

Merkezde; Seminer odası, öğretim üyelerinin lisans,  yüksek lisans ve doktora öğrencilerine derslerini görsel materyal eşliğinde yapmaları için ayrılmıştır.

Ödünç Verme Kuralları

Medya Merkezi koleksiyonundan, ödünç verilmez.

Materyali kaybeden veya zarar veren kullanıcı kaybettiği materyalin aynısını veya  kendisine verilecek olan listeden birini kütüphaneye almak zorundadır.

Akıl oyunları, Film ve müzik materyallerinin kütüphanede kullanımı için ( 0 312 586 84 73 ) numaralı telefondan veya bizzat gelerek  randevu alınmalıdır.

Randevu saatine uyulması gereklidir randevu saatine 15 dk. gecikenlerin randevusu iptal edilir.

Akıl oyunu oynamak ve film izlemek için kullanılacak donanım (akıl oyunu, pc , kulaklık, vb.) kimlik karşılığında verilir.

Bireysel film izleme odaları görsel işitsel kaynağın süresi kadardır. Süre bitiminde oda boşaltılır.

Bölüm Sorumlusu

Telefon :0 312 586 84 73